sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı??

2 posters
YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Left_bar_bleue100/100Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Empty_bar_bleue  (100/100)

Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Empty
MesajKonu: Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı??   Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 7:50 pm

Agir bir hasta hastahanede. Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor.Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor "Tek yasam sansi var oda beyin nakli. Böyle bir ameliyati ilk olarak deneyecegiz, tabi masraflar hastanin ailesine ait."

Aile, saskin, yorgun, çaresiz... Aralarindan biri "Peki ama fiat nedir diyor ?" Degisir diyor cerrah. 5000 Euro erkek beyni kullanirsak, 200 euro kadin beyni kullanirsak. Uzun bir sessizlik çöker. Beyler gülmemeye çalisirlar. Hanimlarla gözgöze gelmekten kaçarlar.Ama aralarindan biri merakini yenemez, peki doktor bu fiat farkinin nedeni nedir diye sorar. Cerrah gülümser. "Eh tabi, ayni arabalar gibi.kadin beyinleri ucuz oluyorr akillarini çok kullandiklari için. Kullanilmis akil, kullanilmis beyin. Erkek beyni hiç kullanilmamis sifir km araba gibi pahali oluyor."

Hikâyenin ortasinda gülümseyen beyleree selâm..
Hikâyenin sonunda gülümseyen kizlar öpüldünüz !!

beyler alınmayın lütfen alıntıdır hoşumada gitmedi diil hani.. Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? D Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? D

alıntı...
http://sevdafrm.eniyiforum.org
yaz yağmuru
Admin
Admin

Kadın
RUh HaLİn : Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Deli10
SaRkI tİpiM : RAP

Kişi Sayfası
aktiflik:
Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Left_bar_bleue100/100Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Empty_bar_bleue  (100/100)

Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Empty
MesajKonu: Geri: Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı??   Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı?? Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 4:46 pm

wallaaa bu süperrrrr olmuş ee tabi doğru dion........SmileSmileSmile

Erkek beyni ile kadın beyni arasındaki fiyat farkı??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Öküz'' ve ''Tren''arasındaki duygusal konuşma :)
» Kabir azabı çeken kadın !
» Berna arıcı kadin yüreği 2009 yenı album