sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum Nasil Kullanilir Detayli Bilgi

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : Forum Nasil Kullanilir Detayli Bilgi Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
Forum Nasil Kullanilir Detayli Bilgi Left_bar_bleue100/100Forum Nasil Kullanilir Detayli Bilgi Empty_bar_bleue  (100/100)

Forum Nasil Kullanilir Detayli Bilgi Empty
MesajKonu: Forum Nasil Kullanilir Detayli Bilgi   Forum Nasil Kullanilir Detayli Bilgi Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 6:27 pm

Soru: Nasil Üye Olurum?
Cevap: Üye Ol veya Kayit linkine tikladiktan sonra karsiniza gelen formu doldurmaniz gerekiyor.
Üye olurken dikkat etmeniz gereken hususlar
* Mynet uzantili email kullanmayiniz
** Hotmail veya diger maillerde Junk mail veya spam mail bölümlerine bakiniz
*** Hotmailde junk maile geliyorsa eger mail Tiklanmaz linke linki seçip exlorer açin ve yapistirip entere basiniz

Soru: Sifremi unuttum nasil geri alabilirim?
Cevap: Sifrenizi unuttuysaniz eger üye giris bölümüne kullanici adinizi yazin ve rastgele bir sifre giriniz karsiniza uyari mesaji gelecek sifrenin yanlis olduguna dair orada sifrenizi unuttuysaniz SIFREMI UNUTTUM'a tiklayiniz yazar. Oraya tiklayin email adresinizi yaziniz sifre talebinde bulununuz. Sifreyi resetlemek için email adresinize bir mail gelecek o maildeki linke tiklamaniz gerekiyor.

Soru: Tesekkür mesaji yazamiyor veya forumu kisitli olarak kullaniyorsaniz ne yapmaniz gerekiyor?
Cevap: Üyeliginizi aktive etmemissiniz demektir. Aktive etmek için email adresinize üye oldugunuz zaman gelen maildeki linke tiklamaniz gerekiyor. Eger sildiyseniz gelen maili bir mesaja cevap yazmaya çalisinca hata mesaji gelir ve üyeliginizi aktive etmek için buraya tiklayin diye bir yazi çikar oraya tiklayip tekrar onay linki isteyebilirsiniz

Soru: Giris Yapiyorum Kabul etmiyor ve Bazen Kendiliginden çikiyor?
Cevap: Internet exploreri açin araçlar - internet seçenekleri - tanimlama bilgisini sil dedikten sonra giris yapiniz. Giris yaparken beni hatirla kutucugunu isaretlerseniz çikis yapmazsiniz

Soru:Diger forumla ilgili sorunlarimi nasil halledebilirim?

Cevap: Yardim Merkezi Bölümümüze konu açarak Yönetici arkadaslardan yardim alabilirsiniz.

http://sevdafrm.eniyiforum.org

Forum Nasil Kullanilir Detayli Bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Nasıl Ayrılık
» sizce temamız nasıl
» iki Kızın Forum Muhabbeti