sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!!

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Left_bar_bleue100/100Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Empty
MesajKonu: Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!!   Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 2:40 pm

Aydınlar Ermenilerden özür diliyor!
1915’te Ermenilerin maruz kaldığı şiddetten dolayı bireysel olarak özür dileme amacıyla başlatılan kampanya internet üzerinden başladı.

Ermenilerden bireysel olarak özür dilemek amacıyla çalışmaları yürütülen kampanya, dün internet üzerinden başladı.

Prof. Ahmet İnsel, Prof. Baskın Oran, Dr. Cengiz Aktar ve Gazeteci Ali Bayramoğlu’nun öncülüğünde başlatılan kampanyanın imza metninde şöyle deniliyor:

“1915’te Osmanlı Ermenileri’nin maruz kaldığı Büyük Felaket’e duyarsız kalınmasını, bunun inkâr edilmesini vicdanım kabul etmiyor. Bu adaletsizliği reddediyor, kendi payıma Ermeni kardeşlerimin duygu ve acılarını paylaşıyor, onlardan özür diliyorum.”

Arkadaşlar bilirsinizdir son günlerde internet ortamında ve tvde ''Ermenilerden Özür dileme Kampanyası'' Yürütülüyor peki NEDEN neden onlardan özür dilyeceğiz aşağıdakileri yaptıkları içinmi

Çocuklar...
Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! 15071164pj4
Çocuklar
Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! 3wv9zs1
Yine Çocuklar...
Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Ermenibaltakn8
ve yine masum Türk Çocukları...
Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Ermenicocuklk9
Ve diğerleri yani atalarımız...
Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Ermeniodabasixc5
buda hunharca işkenceye maruz kalmış ufacık bebeği süngülere geçirilmiş olan ve kendisine defalarca tecavüz edilen Pakize Ana
Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Ermenipakizedd1
buda ayrı bir işkence
Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!! Soykirimdi4

EVET SORMAK LAZIM AYDINLARA ERMENİLERDEN BUNLARI YAPTIKLARI İÇİNMİ ÖZÜR DİLEYECEĞİZ ARKADAŞLAR...

Eğer bu konuya duyarsız kalmam diyorsanız facebookta ERMENİLERDEN ÖZÜR DİLEMİYORUZ! BU AYDINLAR KİMİN AYDINI? diye bi grup var ona katılmanızı tavsiye ederim
Saygılarımla...
http://sevdafrm.eniyiforum.org

Türkiye nin Aydınlar Ermenilerden Özür Diliyor !!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SENİ SEVDİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM..