sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

500 binde 1 ihtimal ama gerçekleşmiş işte!!!!!!!!

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : 500 binde 1 ihtimal ama gerçekleşmiş işte!!!!!!!! Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
500 binde 1 ihtimal ama gerçekleşmiş işte!!!!!!!! Left_bar_bleue100/100500 binde 1 ihtimal ama gerçekleşmiş işte!!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

500 binde 1 ihtimal ama gerçekleşmiş işte!!!!!!!! Empty
MesajKonu: 500 binde 1 ihtimal ama gerçekleşmiş işte!!!!!!!!   500 binde 1 ihtimal ama gerçekleşmiş işte!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 2:55 pm

1 yaşındaki kız bebek hamile!
500 binde bir ihtimal gerçekleşti!

Tıp literatüründe ender rastlanan bir olay Suudi Arabistan'da gerçekleşti. Doktorlar, 1 yaşındaki bir kız bebeğin hamile olduğunu açıkladı. Doktorlara göre hamilelik döneminde iki embriyo birden anne rahmine düşerken, embriyolardan biri diğer bebeğin rahmine yerleşerek gelişmeye başladı.

Olayın basına yansıması üzerine uzmanların bebeğin karnındaki canlıyı ne yapacakları konusunda bir karara varmaya çalıştıkları belirtiliyor. Uzmanlara göre bu tür olaylar 500 binde bir ihtimal olarak görülüyor ve genel olarak da cenin içinde gelişen bu ceninler pek çok organları gelişmediği için ölüyor.
Daha önce de Hindistan'da benzer iki olay yaşanmıştı. 2002 yılında 6 aylık bir bebeğin vücudunda 1 kiloluk ölü bir cenine rastlanmıştı.

2006 yılında da karın şişliği şikayetiyle doktorlara giden Hindistan'ın Nagpur kentinde yaşayan bir çiftçi büyük bir sürprizle karşılaşmıştı. Doktorlar hastanın karnında çok büyük bir ura rastlamış, daha sonra bunun bir insan embriyosunun büyümüş hali olduğunu fark etmişlerdi. Saçları, eklemleri, çenesi olan nesne hastanın karnında çıkarılınca bacakları ve uzun tırnakları olduğu da görülmüştü.
http://sevdafrm.eniyiforum.org

500 binde 1 ihtimal ama gerçekleşmiş işte!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası