sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

türkiyedeki bi kaç seri katil...

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : türkiyedeki bi kaç seri katil... Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
türkiyedeki bi kaç seri katil... Left_bar_bleue100/100türkiyedeki bi kaç seri katil... Empty_bar_bleue  (100/100)

türkiyedeki bi kaç seri katil... Empty
MesajKonu: türkiyedeki bi kaç seri katil...   türkiyedeki bi kaç seri katil... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 3:37 pm

TÜRKİYE'DEKİ SERİ KATİLLER

ADNAN ÇOLAK: ''ARTVİN CANAVARI'' OLARAK İSİMLENDİRİLEN ÇOLAK, 1992-1995 YILLARI ARASINDA 11 YAŞLIYI ÖLDÜRDÜ. ÖLDÜRDÜĞÜ KADINLARDAN 6'SINA TECAVÜZ ETTİĞİ DE ANLAŞILAN ÇOLAK, ZONGULDAK AĞIR CEZA MAHKEMESİ TARAFINDAN 6 AYRI İDAM VE 40 YIL HAPİS CEZASI ALDI

türkiyedeki bi kaç seri katil... 87040282co5

HAMDİ KAYAPINAR: KURBANLARINI AV KENDİNİ AVCI OLARAK GÖREN KAYAPINAR, 6 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ VE 4 KİŞİYİ DE ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS ETTİ. 1998- 2001 YILLARI ARASINDA 6 KİŞİYİ KATLEDEN KAYAPINAR, KAYSERİ'DEKİ YARGILAMASINDA ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI.

türkiyedeki bi kaç seri katil... 41030238nf3

SÜLEYMAN AKTAŞ: ''ÇİVİCİ KATİL'' OLARAK BİLİNİR. 1994'TE 4 KOMŞUSUNU BOĞARAK ÖLDÜRMÜŞTÜ. ONA ÇİVİCİ KATİL DENMESİNİN NEDENİ İSE ÖLDÜRDÜĞÜ KURBANLARININ KAFALARININ ÇEŞİTLİ YERLERİNE VE GÖZLERİNE ÇİVİLER ÇAKMASIYDI. POLİSLER ONU SORGUYA ÇEKTİKLERİNDE NEDEN ÇİVİ ÇAKTIĞINI SORDULAR VE "ÇİVİ GÖRÜNCE DAYANAMIYORDUM, İNSANLARIN KAFALARINA ÇAKMAK İSTİYORDUM HEP" CEVABINI ALDILAR. RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNDE YATIYOR.

türkiyedeki bi kaç seri katil... 43690392bl6

türkiyedeki bi kaç seri katil... Shocked türkiyedeki bi kaç seri katil... Shocked türkiyedeki bi kaç seri katil... Shocked türkiyedeki bi kaç seri katil... Shocked
http://sevdafrm.eniyiforum.org

türkiyedeki bi kaç seri katil...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aLanYaLı SeRi KaTiL..
» TornaviDaLı KaTiL (avCıLar SapıĞı)
» ÇoCuk sapığı YeTmezmiş Gibi BirDe KaTiL
» SeRi KaTiLLeRin SöZLeRi
» ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM..