sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[#..ßu Mektup Sana..#]

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : [#..ßu Mektup Sana..#] Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
[#..ßu Mektup Sana..#] Left_bar_bleue100/100[#..ßu Mektup Sana..#] Empty_bar_bleue  (100/100)

[#..ßu Mektup Sana..#] Empty
MesajKonu: [#..ßu Mektup Sana..#]   [#..ßu Mektup Sana..#] Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 2:24 pm

Bu sana düşünüpte yazmadığım, yazıpta yollamadığım onca mektuptan biri yalnızca...

Sen hiç bilmesen ve hiç okumamış olsanda... Ben sensiz geçen her günün gecesinde seni yazdım tek tek ellerini, gözlerini, saçlarını....

Hasretlerimi yazdım, özlemimi, aşkımı, seni yazdım birtanem.. Gidişinle bitişimi.

Sensiz o kadar yalnızım ki, kalabalığın içinde bile karanlık kuytulardayım sanki.

Seni özlüyorum bu şehirde.. Yapayalnızım şimdi..

Nereye baksam hatıralar, nereye baksam gözlerin, sensiz herşey yabancı bana kimi görsem el..

Artık geceleri hiç parlamıyor yıldızlar, deniz bana inadına hiç dalgalanmıyor, yağmurlarda vurmuyor artık odamın camına..

Sensiz koca bir yalnızlığın içinde yitip gidiyorum işte..

Dön diyemiyorum sana.. Oysaki dönsen herşey eskisi gibi olsa, yine elele , yine beraber...

Şimdi seni özlüyorum, üşüyor ellerim, rüzgarlar saçrımı uçuruyor, bana inat herşey seni hatırlatıyor.

Şimdi bu son mektubum sana, sensiz nefes bile alamadığım bu şehri terkediyorum artık.. Yaşamaksa bu sensiz istemiyorum ben..

Hatırla birtanem sen bana, ben sana bakmaya kıyamazdık.. Şimdi elimde meçhule aldığım bir bilet nerye gittiğimi bile bilmeden gidiyorum.

Yoksun ya bu şehirde lanet ediyorum gidiyorum iki gözüm..

Sen bu mektubu okurken kim bilir nerde olacağım ben... Ama unutma birtanem nerde olusam olayım ben hep seninle yaşadım ve sensiz bu hayatın anlamı yok..

SENİ SEVİYORUM elveda
http://sevdafrm.eniyiforum.org

[#..ßu Mektup Sana..#]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emre Aydın - İhtiyacim var sana