sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun)

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun) Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun) Left_bar_bleue100/100Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun) Empty_bar_bleue  (100/100)

Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun) Empty
MesajKonu: Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun)   Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun) Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 2:36 pm

İzlenme rekorları kıran programa bir çok insan da umut bağlamış durumda

Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun) 129776hy3

Ekranlarda bir Var mısın Yok musun fırtınası esip duruyor. İzlenme rekorları kıran programa bir çok insan da umut bağlamış durumda. Borcu olanlar, kendine yeni bir hayat kurmak isteyenler kendini atıyor yarışma programına... Günlerce, bazen aylarca yarışmak için bekliyorlar. Bugüne kadar ekranlarda hiç dile gelmedi. Yarışmacılar ödülü kazanıyolar da sonra ne oluyor. Kazandıklarını ne kadar zamanda alıyorlar?

YARIŞMACILAR PARALARINI ALAMADI
Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar, Var mısın Yok musun'da 9 ay önce finalde yarışan bir yarışmacının hala parasını almadığını yazdı.
Yarışmacı neredeyse tüm yarışmacıların ortak kaderinin bu olduğunu söyleyen yarışmacı, ekranda gösterilen allı pullu kutuların ve reytingin mağduru olduğunu da söylüyor.
http://sevdafrm.eniyiforum.org

Kutular açılıyor ama paralar ödenmiyor (Varmisin Yokmusun)
1 sayfadaki 1 sayfası