sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ormanda 17 Saat Geçiren Küçük Çocuğu Koruyan Hayalet

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : Ormanda 17 Saat Geçiren Küçük Çocuğu Koruyan Hayalet Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
Ormanda 17 Saat Geçiren Küçük Çocuğu Koruyan Hayalet Left_bar_bleue100/100Ormanda 17 Saat Geçiren Küçük Çocuğu Koruyan Hayalet Empty_bar_bleue  (100/100)

Ormanda 17 Saat Geçiren Küçük Çocuğu Koruyan Hayalet Empty
MesajKonu: Ormanda 17 Saat Geçiren Küçük Çocuğu Koruyan Hayalet   Ormanda 17 Saat Geçiren Küçük Çocuğu Koruyan Hayalet Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 2:52 pm

Annesi İnci ve Babası Şevket Toktaş’la beraber kök toplamak için Şeyhler Köyü’ndeki ormanlık alana giden minik İslam, akşam saatlerine doğru kayboldu. Gece boyunca ormandaki yırtıcı hayvanları uzaklaştırmak için vatandaşlar davul ve teneke çalarken, jandarma da aramalarını aralıksız olarak sürdürdü. Sabaha kadar devam eden aramalar sonucu minik İslam yaklaşık 17 saat sonra, kaybolduğu yerden 5 kilometre uzaklıkta jandarma tarafından yürürken bulundu. Hendek Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve sağlık kontrolünden geçirilen İslam Toktaş, “Hiç korkmadım, yanımda Turgay abim vardı. Beraber yürüdük, sadece karnım acıktı” dedi. Anne ve babası bu isimde bir tanıdıklarının olmadığını söylerken, doktorlar çocuğun hayali bir arkadaş yaratarak, gece ormanda yalnız olmadığını sanmış olabileceğini söyledi.
http://sevdafrm.eniyiforum.org

Ormanda 17 Saat Geçiren Küçük Çocuğu Koruyan Hayalet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BEREN SAAT