sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ağaç adam görenLeri şaşırttı

2 posters
YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : Ağaç adam görenLeri şaşırttı Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
Ağaç adam görenLeri şaşırttı Left_bar_bleue100/100Ağaç adam görenLeri şaşırttı Empty_bar_bleue  (100/100)

Ağaç adam görenLeri şaşırttı Empty
MesajKonu: Ağaç adam görenLeri şaşırttı   Ağaç adam görenLeri şaşırttı Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 3:08 pm

Bir hastalığa yakalandı. Ondan sonra da ağaca dönüştü. Görenler hayrete düştü!
Endonezyalı balıkçı Dede, yakalandığı bir hastalığın ardından 'Ağaç adam'a dönüştü.

Siğillerin zamanla büyümesiyle vücudunda ağaç kökleri gibi uzantılar oluşan Endonezyalı balıkçı, önce işini daha sonra eşini kaybetti.

Kocasının bu halinden şikayetçi olan kadın, iki çoçuğunu da geride bırakarak evi terk etti.

Hastalığının sürekli ilermesi üzerine çaresizlik içinde ölümü bekleyen Dede'ye ABD'den yardım eli uzandı. Amerikalı dermatoloji uzmanı Anthony Gaspari Endonezya'ya gelerek gerekli testleri yaptıktan sonra A vitamini tedavisiyle sorunun çözebileceğini açıkladı.

Hayatında hiç böyle bir hastalıkla karşılaşmadığını dile getiren Gaspari, Dede'nin bir kaç ay içinde eski haline dönebileceği müjdesini verdi.

İŞTE AĞAÇ ADAM Ağaç adam görenLeri şaşırttı Lipsrsealed
Ağaç adam görenLeri şaşırttı Afro
Ağaç adam görenLeri şaşırttı 11jv8

Ağaç adam görenLeri şaşırttı 12bn8
http://sevdafrm.eniyiforum.org
yaz yağmuru
Admin
Admin

Kadın
RUh HaLİn : Ağaç adam görenLeri şaşırttı Deli10
SaRkI tİpiM : RAP

Kişi Sayfası
aktiflik:
Ağaç adam görenLeri şaşırttı Left_bar_bleue100/100Ağaç adam görenLeri şaşırttı Empty_bar_bleue  (100/100)

Ağaç adam görenLeri şaşırttı Empty
MesajKonu: Geri: Ağaç adam görenLeri şaşırttı   Ağaç adam görenLeri şaşırttı Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 7:43 pm

anaaaaa kadına bak way be hala gülüo helal olsun walla Rolling Eyes

Ağaç adam görenLeri şaşırttı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 7 bacaklı kuzu görenleri şaşkına çevirdi
» adam karısını masa yapmış
» Sizce bu resimi çeken adam yaşıyormudur xD
» bu adam 87 çıngıraklı yılanla aynı küvette