sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM..

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM.. Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM.. Left_bar_bleue100/100ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM.. Empty_bar_bleue  (100/100)

ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM.. Empty
MesajKonu: ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM..   ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 3:31 pm

ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM.. 288_1

SERI KATILLE IDDIAYA GIREREK SERI KATIL OLDU

Seri katil oldugu gerekçesiyle tutuklanan Durmus Anuçin, öldürmeye Istanbul’un ilk seri katili Seyit Ahmet Demirci ile girdigi iddia üzerine basladigini söyledi. Anuçin, Istanbul DGM’de verdigi ifadede “Bu iddiayi kazandim.” dedi. Demirci, isledigi üç cinayetten sonra yakalanarak 3 kez idam cezasina çarptirilmisti. Anuçin ise 5 kisiyi öldürdükten sonra ele geçti. Söz konusu cinayetleri isledigini hem emniyette hem de DGM’de kabul eden Anuçin, Demirci ile Gümüshane Cezaevi’nde tanistigini kaydetti. Durmus Anuçin ve suç ortaklari oldugu iddiasiyla yakalanan Mustafa Bas, Ali Misir ile Selim Gündogdu dün Istanbul DGM’ye sevk edildi. DGM Cumhuriyet Savcisi Nazmi Okumus tarafindan sorgulanan Anuçin poliste verdigi ifadeleri kabul ederek suçunu itiraf etti. Anuçin, ile birlikte 4 sanik tutuklanmalari istemiyle Nöbetçi Yedek Hakimligi’ne sevk edildi. Saniklar burada tutuklanarak Bayrampasa Cezaevi’ne gönderildi. Durmus Anuçin, DGM’deki ifadesinde, 5 kisiyi iddia üzerine öldürdügünü söyledi. Anuçin, Türkiye’nin ilk seri katili olan ve Esenler’de mobilyaci cinayetleri isleyen Seyit Ahmet Demirci ile tanistigi Gümüshane Cezaevi’nde iddiaya girdigini, bu iddiasini da kazandigini söyledi. Istanbul’un ilk seri katili olarak bilinen Seyit Ahmet Demirci yakalanmasinin ardindan üç kez idam cezasina çarptirilmisti. 32 yasindaki Demirci, sadece mobilyacilari öldürüyordu. Demirci, 1998 yili içerisinde Esenler ve Bagcilar’da Ali Osman Beldek, Mehmet Kayatuzu ve Celal Pinargöz adli üç mobilyaciyi baslarina kursun sikarak öldürmüstü. Adli kayitlarda, Anuçin’in iddialastigi Demirci’nin sadece mobilyaci öldürmesinin sebebi, küçük yaslarda arkadasiyla birlikte yasadigi bir taciz oldugu belirtiliyor. Basın-27.12.2002

TRENE MI BINECEGIZ DEYIP AYAGA KALKMADI HAKIM SALONDAN ATTI (Basın-22.04.2004)
Durusma sirasinda ayaga kalkmayi reddedip, ‘Trene mi binecegiz?’ diyen, 5 cinayet ve çok sayida gasp olayinin sanigi Durmus Anuçin, salondan atildi. 5 No’lu DGM’de görülen durusmaya aralarinda Durmus Anuçin’in de bulundugu 9’u tutuklu 10 sanik katildi. Karar esnasinda ayaga kalkmasi istenen Durmus Anuçin, ‘Kalkmiyorum be! Niye kalkacagim’ dedi. Ikinci kez uyarilan Anuçin bu sefer de, ‘Ne o trene mi binecegiz?’ diye cevap verince hákim tarafindan salondan atildi. Saniklardan Selim Gündogdu’nun tahliyesine karar verilen durusma ertelendi.

SERI KATILIN 5 KEZ IDAMI ISTENDI (Basin-6.2.2003)
Cezaevinden iki kez afla çiktiktan sonra 5 kisiyi öldürdügü, 1 kadina tecavüz ettigi, 4 gasp gerçeklestirip iki kez de polisle çatismaya girdigi ileri sürülen suç makinesi Durmus Anuçin hakkinda 5 kez idam cezasi istendi. Diger saniklardan Mustafa Bas hakkinda da idam cezasi istenirken, Selim Gündogu ile Ali Misir 9 yila kadar hapis istemiyle yargilanacak. Polisin çizdigi robot resmin, Izmit'te 10 yil önce hirsizlik suçundan gözaltina alinan Bayram Çoban'a benzemesi olayi çözmüstü. Parmak izi karsilastirmasinda aranan kisinin Bayram Çoban sahte kimlikli Durmus Anuçin oldugu kesinlesmis ve Anuçin 105 gün süren takip sonunda, Ümraniye'de Mahmut Çakir sahte kimligiyle yakalanmistir.

HABLEMITOGLU'NU BEN ÖLDÜRDÜM (Basın-9.4.2003)
Bes cinayet, dört gasp ve bir tecavüzle suçlanan sanik Durmus Anuçin, durusmada Doç Dr. Necip Hablemitoglu'nu da kendisinin öldürdügünü söyledi. Türkiye'nin son seri katili olarak bilinen ve bes kisinin ölümü ile dört gasp ve bir tecavüz eyleminden sorumlu tutulan Durmus Anuçin, dün ilk kez çiktigi hákim karsisinda Doç. Dr. Necip Hablemitoglu cinayetini de üstlendi. Anuçin, ‘‘Cinayeti Imrali Cezaevi'nde tanistigim, Izmir'de ‘Baba' olarak bilinen Ibrahim Çiftçi ile birlikte isledim. Ancak tetigi ben çektim. Çiftçi yanimda degildi. Ama Ankara'ya gelmisti’’ dedi.

Istanbul 5 No’lu DGM'de dün görülen durusmaya aralarinda Durmus Anuçin'in de bulundugu 11 tutuklu sanik ile 2 tutuksuz sanik katildi. Iddianamede yer alan bes cinayetten üçünü bizzat kendisinin gerçeklestirdigini ifade eden Anuçin, öldürdügü insanlarin hiçbirisinin temiz olmadigini öne sürdü. Anuçin gasp eylemlerini kabul etmeyerek ‘‘Telefon gasp edecek kadar küçük olaylara degil, büyük islere imza attim’’ dedi. Anuçin ayrica, Giresun'daki bir cinayeti de itiraf edip, ‘‘Bir isadaminin oglunu kaçirip öldürecektim. Yanlislikla baska birisinin oglunu kaçirip öldürmüsüm. Bununla ilgili de daha sonra konusacagim’’ diye savunmasini bitirdi.

Anuçin'in naylon fatura isiyle ugrastigini öne sürdügü sanik Ali Misir sahigin yakalanmasi için polise yardim ettigini söyleyip beraat ve tahliyesini istedi. Esi Esma Bas ve sevgilisi Arif Arduç'u öldürtmek için 30 milyar lira verdigi öne sürülen Mustafa Bas da ‘‘30 yillik evliyim aldatildigimi burada anladim’’ diyerek Anuçin'e saldirmak istedi. Durmus Anuçin'in, Hablemitoglu ile ilgili sözleri tutanaga geçirilip arastirilmasi için DGM Cumhuriyet Bassavciligi'na suç duyurusunda bulunuldu. Ali Misir ile Mustafa Bas'in tahliye oldugu durusma ertelendi. Durmus Anuçin’in cezaevinden iki kez afla çiktiktan sonra bes kisiyi öldürüp, bir kadina tecavüz ettigi, dört gasp gerçeklestirdigi, iki kez de polisle çatismaya girdigi ileri sürülüyor.

Cinayetleri Aykut Sancaktar isimli kisiyle gerçeklestirdigini belirten Durmus Anuçin, ‘‘Aykut'la ortak çalisiriz. Isleri o organize eder, ben öldürürüm’’ dedi. Anuçin eylemleri söyle anlatti:

GAZI Oral'i kendisine hatli otobüs almasi için verdigi 500 bin dolari geri vermedigi için öldürdüm. Oral'in sevgilisi S.Y.'ye tecavüz ettigim iddialari asilsiz. Geçmisimde böyle bir kara leke olmadi.

MUSTAFA Bas'in karisi Esma Bas ile sevgilisi Arif Arduç'u Aykut Sancaktar öldürdü. Aykut bu is karsiligi 30 milyar alacagini söylemisti. Talimatin kimden geldigini bilmiyorum. Kocasini aldatiyormus. Kadini takip ettik, sevgilisi ile birlikte olduktan sonra Aykut ikisini de öldürdüm.

AYDIN Özbey naylon fatura isiyle ugrasiyordu. Takip edip öldürdüm sonra içinde 5 milyon dolar (8 trilyon 250 milyar lira) bulunan çantasini aldim. Sonra bu parayi baska birisine teslim ettik. Bu kisinin adini daha sonra açiklayacagim. Soner Kayabas'i da ben vurdum ama gasp eylemlerinin hiçbirini islemedim.

‘BEN SERI DEGIL KIRALIK KATILIM’

Bes cinayet, dört gasp ve bir tecavüz zanlisi Durmus Anuçin, iki kisiyi bir sebeke, iki kisiyi de ‘öfkeli bir koca’ için öldürdügünü iddia etti

Kartal, Ümraniye ve Maltepe’de bes cinayet, dört gasp ve bir tecavüzün faili oldugu gerekçesiyle yakalanan Durmus Anuçin (41), sorgusunda bazi cinayetleri, dört kisilik bir sebekenin istegi üzerine para karsiligi isledigini öne sürdü. Sartla Saliverilme Yasasi’yla cezaevinden çikan Anuçin, müteahhit Aydin Özbey’i, sebeke lideri Aykut Sancaktar’in talimatiyla öldürdügünü söyledi.

Anuçin, pazarci Arif Arduç ve Esma Bas’i da, aralarindaki yasak aski ögrenen Bas’in kocasi Mustafa Bas’in istegiyle para karsiligi öldürdügünü ileri sürdü. Anuçin’in ifadesi üzerine gözaltina alinan Mustafa Bas, seri katili tanimadigini söyledi. Ancak polis, Bas’in telefon kayitlarini incelemeye aldi.

Sebeke üyeleri Aykut Sancaktar, Mikail Zor ile Murat ve Yilmaz’in pesine düsen polis, Anuçin’in, alacak - verecek anlasmazligi yüzünden bir arkadasini öldürmek için pazarlik yaptigini söyledigi sigortaci Ali Misir’i da sorguladi.Misir’in ifadesinde, pazarligi kabul ettigi, ancak sonra vazgeçtigi için ‘çocugunu kaçirmakla’ tehdit edildigini söyledigi belirtildi.

Bu arada dün cinayet isledigi yerlerde tatbikat yaptirilan Anuçin, Ümraniye’deki cinayeti de, "Amacim sadece röntgencilik yapmakti. Sonra vazgeçip yanlarina gittim. Bünyamin Gazi Oral’i öldürüp paralarini aldim. Sonra S.Y.’ye tecavüz ettim. Acidigim için öldürmedim" diyerek anlatti.Anuçin, suç ortaklari için planini da söyle açikladi: "Disari çikinca yine de benden kurtulamayacaklar. Onlari öldürecegim." Anuçin, Esma Bas, Aydin Özbel ve Bünyamin Oral’i, ‘kiralik katil’ olarak öldürdügünü ileri sürdü.

http://sevdafrm.eniyiforum.org

ßen SeRi DeğiL KiRaLık KaTiLiM..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aLanYaLı SeRi KaTiL..
» Seri Katillerin 20 Ortak Özellikleri
» Seri Katillerin Ceset Parçalama Takıntısı
» SeRi KaTiLLeRin SöZLeRi
» türkiyedeki bi kaç seri katil...