sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların)

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Left_bar_bleue100/100seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Empty_bar_bleue  (100/100)

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Empty
MesajKonu: seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların)   seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 3:35 pm

ONLAR CİNAYETLERİYLE ADETA “DEHŞET GÜNLÜĞÜ” OLUŞTURDULAR, FİLMLERE KONU OLDULAR, YAKALANDIKLARI ANA KADAR İNSANLARI KORKUYA MAHKUM ETTİLER. ONLAR SERİ KATİLLER…
BİRÇOĞUNUN ABD'Lİ OLMASI DİKKAT ÇEKİYOR. ANCAK SON YILLARDA TÜRKİYE’DEN DE SERİ KATILLER ÇIKIYOR. TABİ HEPSİ ERKEK DEĞİL; BU CANİLERİN KADIN OLANLARI DA VAR.
İŞTE DEHŞET SAÇAN CANİLER

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) 62023159bt4

KADIN SERİ KATİLLER
AİLEEN WUORNOS: SERİ KATİLLER ARASINDA EN DİKKAT ÇEKİCİSİ AİLEEN WUORNOS ADLI KADIN. İLİŞKİYE GİRDİĞİ 7 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİA EDİLEN WUORNOS'UN ÖLDÜRDÜĞÜ BELİRLENENLERDEN İKİSİNİN CESEDİ BULUNAMADI.
İDAMA MAHKUM EDİLEN WUORNOS'IN, ÖLDÜRDÜĞÜ KİŞİLERİN CESETLERİ ORMANLIK ARAZİYE SAKLADIĞI BİLİNİYOR. ABD'NİN İLK KADIN SERİ KATİLİ OLMA ÖZELLİĞİNİ TAŞIYAN WUORNOS'UN HAYATI BEYAZ PERDEYE AKTARILDI. SERİ KATİLİ OYNAMAK İÇİN KİLO ALAN AKTRİS CHARLİZE THERON, CANİ İSİMLİ BU FİLMDEKİ ROLÜ İLE OSCAR ALDI.

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) 51592500pg2

ELİZABETH BATHORY: ''KANLI KONTES'' OLARAK ÜN YAPAN VE TARİHTEKİ EN ACIMASIZ KADINLARDAN BİRİ OLARAK BİLİNEN ELİZABETH BATHORY'NİN, YAŞADIĞI 1560-1614 YILLARI ARASINDA 600'DEN FAZLA GENÇ KIZI ÖLDÜREREK KANINI İÇTİĞİ ÇEŞİTLİ KAYNAKLARDA YER ALIYOR. ÖLDÜRDÜĞÜ KİŞİLERİN KANIYLA BANYO YAPTIĞI ŞEKLİNDE RİVAYETLER DE BULUNAN BATRORY'NİN HAYATI, ''ETERNAL'' ADLI FİLME BEYAZ PERDEYE AKTARILMIŞTI

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) 15208777il6

İKİLİ OLARAK CİNAYET İŞLEYEN SERİ KATİLLER
LUCAS VE TOOLE: TARİHİN GÖRMÜŞ OLDUĞU EN İLGİNÇ CANİLERDEN BİRİ OLARAK NİTELENDİRİLEN LUCAS, DAHA ÇOCUK YAŞTA ANNESİNİ KATLETTİ. BİR SÜRE SONRA HAPİSHANEDEN ÇIKAN LUCAS, ÇEŞİTLİ TARİHLERDE CİNAYETLER İŞLEDİ.
LUCAS, BİR BAŞKA CANİ OTTİS TOOLE İLE TANIŞTIKTAN SONRA CİNAYETLERİ İKİLİ OLARAK SÜRDÜRÜR. CANİ İKİLİNİN 65'TEN FAZLA CİNAYET İŞLEDİKLERİ BİLİNİYOR

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) 30685074yr3

CHARLES STARKWEATHER VE CARİL FUGATE: İKİLİ SERİ KATİLLERDEN CHARLES STARKWEATHER İLE CARİL FUGATE SEVGİLİYDİ. STARKWEATHER-FUGATE ÇİFTİ 1950'LERİN SONUNDA BİR DÜZİNE İNSANI ÖLDÜRDÜ. O YILLARDA BU İKİLİNİN HİKAYELERİ HER YERDE ANLATILIYORDU. CHARLES STARKWEATHER 1959'DA ELEKTRİKLİ SANDALYE İLE İDAM EDİLDİ, CARİL FUGATE İSE 1976'DA AF SONUCU TAHLİYE OLDU.

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) 15692220hh8

HAROLD SHİPMAN: İNGİLİZ DOKTOR HAROLD SHİPMAN'İN 27 YILLIK MESLEK HAYATINDA 250 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜĞÜ RAPORLA BELGELENDİ. HASTALARINI YÜKSEK DOZDA MORFİNLE ÖLDÜRDÜĞÜ BELİRLENEN SHİPMAN, 1998 YILINDA İŞLEDİĞİ BİR CİNAYET SONRASINDA TUTUKLANDI VE ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI. CANİ DOKTOR, HÜCRESİNDE İNTİHAR ETTİ.

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) 37613642vu3

MANSON: ONA DAİMİ KÖTÜ ÜNÜNÜ KAZANDIRAN CİNAYETLER ASLINDA BAŞKALARI TARAFINDAN İŞLENMİŞTİ. KENDİSİ BİR SİLAH ATEŞLEMEMİŞ VEYA BIÇAK KULLANMAMIŞTIR. ÇÜNKÜ KÖLE GİBİ KENDİSİNİ TAKİP EDEN VE ONUN EN KANLI EMİRLERİNİ YERİNE GETİRMEYE HAZIR OLAN MÜRİTLERİ VARDIR. VE ONLAR MANSON’UN EMRİYLE TAM 9 KADINI ÖLDÜRMÜŞTÜR. MANSON ÖMÜR BOYU HAPSE MAHKUM OLMUŞTUR...

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) 68374023ra2
http://sevdafrm.eniyiforum.org
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Left_bar_bleue100/100seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Empty_bar_bleue  (100/100)

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Empty
MesajKonu: Geri: seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların)   seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların) Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 7:31 pm

kuziş ya bunların tipinde bile meymenet yok :d:d:d
http://sevdafrm.eniyiforum.org

seri katillerin sıfatları :S :S ( tiplerinde hayır yok bunların)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SeRi KaTiLLeRin SöZLeRi
» Seri Katillerin 20 Ortak Özellikleri
» Seri Katillerin Ceset Parçalama Takıntısı
» HAYIR BEN POLİSİ BEKLEYECEĞİM........
» aLanYaLı SeRi KaTiL..