sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YALNIZLIK İLE İLGİLİ SÖZLER

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : YALNIZLIK İLE İLGİLİ SÖZLER Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
YALNIZLIK İLE İLGİLİ SÖZLER Left_bar_bleue100/100YALNIZLIK İLE İLGİLİ SÖZLER Empty_bar_bleue  (100/100)

YALNIZLIK İLE İLGİLİ SÖZLER Empty
MesajKonu: YALNIZLIK İLE İLGİLİ SÖZLER   YALNIZLIK İLE İLGİLİ SÖZLER Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 3:58 pm

Yalnızlık

» BEN GUNDEN GUNE YOK OLMAKTAYIM.BUTUN ISIKLARI KALDIRIP ATTIM BIR YANA.ANLIYORMUSUN GOK YUZU GUNES OLSA SENSIZ KARANLIKTAYIM BEBEGIM

» RÜZGARIN BİLE ESMEYE KORKTUĞU,KARANLIĞIN ERKEN BASTIĞI VE SUYUN NE OLDUĞUNU BİLMEYEN BİR ÇÖLDE AÇAN GÜLÜN CESARETİ GİBİ ÖZLEDİM SENİ

» DÜNYADAKİ BÜTÜN İNSANLARIN AŞKI TOPLANIP BİRLEŞSE,BENİM SANA KARŞI OLAN AŞKIMIN YANINDA VIZ KALIR.ÇÜNKÜ BENİM SANA KARŞI OLAN AŞKIM AKIL VE MANTIĞIN HİÇBİR ZAMAN ERİŞEMEYECEĞİ YERDE KALIR

» GÜN GELİR İNSANLARI TANIRSIN BİRZAMANLAR UĞRUNA CANINI BİLE FEDA ETMEYE HAZIR OLDUĞUN DOSTLARIN SENİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATIR YA O ZAMAN DUR VE DÜŞÜN CÜNKÜ HAYAT ONDAN SONRA SENİN İÇİN BAŞLIYOR

» Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

» Bazen Sana Uzaklığımın Ateşi Düşüyor Yüreğime Sensiz Kaç Gün, Kaç Gece Geçti Üstümüzden. Bu Şehrin Bütün Ağırlığıyla İsyan Ve Baş Kaldırışlarımın Bazılarını Yeni Gün Doğumlarına Bıraktım BUNU BÖYLE BİL

» Birgün Hayat Dedikleri Şeyi Merak edersen Unutmaki Hayat Hayatım Diyebilecegin İnsanı Bulunca Baslar.Benim içinde Hayat Seninle Başlıyor
http://sevdafrm.eniyiforum.org

YALNIZLIK İLE İLGİLİ SÖZLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AŞKI SÖZLER DEĞİL GÖZLER ANLATIR..! BUYRUN