sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bunlar benden

YazarMesaj
kayıp prenses
Admin
Admin
kayıp prenses

Kadın
RUh HaLİn : bunlar benden Asabi10
SaRkI tİpiM : SLOW
Kişisel İleti : yaralı düşlerin prensesi

Kişi Sayfası
aktiflik:
bunlar benden Left_bar_bleue100/100bunlar benden Empty_bar_bleue  (100/100)

bunlar benden Empty
MesajKonu: bunlar benden   bunlar benden Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 10:46 pm

Gidiyorum demeden gidişin süperdi o surat ifaden görülmeye değerdi nasılda VURDUM SANA TEKMEYİ!!Morda güzel yakıştı hani¦
¦ Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…
¦ Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim......!
¦ Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur
¦ Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş..
¦ Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım...
¦ Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...
¦ Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.
¦ Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...
¦ Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.
itLe köpekLe uğraşacak vaktim oLsaydı veterineR oLur, seni tedavi ederdim
¦ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!
http://sevdafrm.eniyiforum.net
kayıp prenses
Admin
Admin
kayıp prenses

Kadın

Kişi Sayfası
aktiflik:

bunlar benden Empty
MesajKonu: Geri: bunlar benden   bunlar benden Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 10:47 pm

*Hayallere dalıp gitmem ben,
Çünkü tek hayalim sensin benim!
Hiçbirşey isteyemem ben
Çünkü birtek istediğim sensin benim.
Seni sensiz de yasayabiliyorum..En azindan kafami dinliyorum...
Sanmaki aşkınla delirdim. Şimdi nefretin bağrımda hançer misali gezerim. Bu satırları okursan çok iyi anlarsın beni. Nefretimsin artık sevdiğim değil!
SABIR SUSKUNLUK DEĞİL İŞİTİLMEYEN FERYATTIR.SEVGİDE ÖZGÜRLÜK SAYGIDA MECBURİYET VARDIR.SEVMEK BELKİ BİR ŞEYDİR.AMA SEVİLDİĞİNİ BİLMEK ÇOK SEYDİR.
Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır…
¦ Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir…
¦ Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…
¦ Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur…
¦ Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin…
¦ Sen en mükkemmel sevgiyi hak edicek kadar güzel fakat herkezin seni sevmeyi hak etmiyeceği kadar özelsin… ? Rüzgarin kemanini çaldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun…
¦ GECE YORULMUS OTURUR BASUCUMDA, YALNIZLIKSA UYUYA KALMIS YATAGIMDA, GOZ YASLARIM BIR ARKADASTAN ODUNC, AGLAYIP GERIVERECEGIM…
¦ DAYANMAK ZOR YALNIZLIGINA AKSAMLARIN, UNUTMAK MUMKUN DEGIL SENI BIR SARKI GIBI AGIR AGIR ILERLEYEN BU ZAMAN ICINDE, HER AN BIR SARHOSLUKTUR SENSIZLIGIN VERDIGI.
Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
AŞKIM YATAĞIN, SEVGİM YORGANIN, YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM.
HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.
AŞK BİTTİKTEN SONRA ARKADAŞ KALALIM DEDİLER.. GÜLE BAŞKA İSİM VERSEN DEĞİŞİK KOKAR MI ???

¦ KENDIMIZE UZAK BIR RUZGARIZ BIZ, UZERINE KUS KONMAYAN AGACLAR GIBI DURDUGUMUZ YERDE OLUR GIDERIZ. BIR BASKA ALEMDE KENDIMIZ OLMADAN ESERIZ
kayıp prenses
Admin
Admin
kayıp prenses

Kadın

Kişi Sayfası
aktiflik:

bunlar benden Empty
MesajKonu: Geri: bunlar benden   bunlar benden Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 10:49 pm

Bekle beni sevgilim belki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibi..bir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın unutma!Sad(
* Sevgi tipki bir gul gibidir, ratgele tutarsan dikenleri batar,
Yapraklarini koparirsan duygulari akar, tutmasini bilirsen o gul sana tapar.
Senden baska hiçbirseyi olmayan ben
benden baska çok seyi olan sana aciyorum.
Bu güzellik, bu gülüs, bu zeka, bu akil hele anlam dolu gözler varya; Tüm güzellikleri birarada toplanmis. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber?
Dilegim bugün diledigin tüm dileklerin gerçek olmasi. Belki yaninda degilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yillara ...
Yillardir içimde bir çocuk aglar Iste hep bu yüzden islak gözlerim Sen de çekip gitme dayanamam yar Öyle tas degilim sandigin kadar Benim de içimde yikilir daglar
Yolumuz bu kadarmis be kahve gözlüm Artik Tersine akan bir nehir gibi Yikilmis bir sehir gibi Suya yazilmis bir siir gibi Adimi unut Yalnizligin boslugunda Sensizligin sonrasinda Bil ki Bes para etmiyor umut
Yarali yüregim her an pusuda Safakla dönersin hani olur ya Simdi bütün sehir derin uykuda Bir su yarali gözler bir ben uykusuz
Varsin da bir dag gibi büyüsün hasretin içimde, Varsin da her gece Bir kemanin tellerinde ezilsin kalbim, Varsin da bir daha degmesin ellerim ellerine, Asla pisman degilim.
Simdi ellerini görüyorum boslukta çaresiz Gözlerini görüyorum en aci hüzünlerle dolu Oysa Ne kadar yalvarsan da Ne kadar aglasan da Artik evet diyemem Insanlar kendi çizer kaderlerini Seni affedemem...

bunlar benden
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BUNLARDA BENDEN OLSUN HADİİİİİİ
» Ne bunLar böLe ya
» SİZCE AŞKI BUNLAR MI ANLATIR????
» ŞİİRLİİ RESİMLERRRRRRRR BUNLAR İŞTEEEEEE