sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:)

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : Kopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:) Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
Kopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:) Left_bar_bleue100/100Kopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:) Empty_bar_bleue  (100/100)

Kopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:) Empty
MesajKonu: Kopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:)   Kopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:) Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 11:18 pm

evet arkadaslar yapıstırın bakalım mızıkcılık yapmak yok hee neyse oKopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:) Smile

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi.???ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi.???

bende bu kalmış nerden geldiyse anlamadım güsel bişeymiş ama
http://sevdafrm.eniyiforum.org

Kopyala Yapıstır yaparken en son neyin kaldı yapıstır bakalım:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BULUN BAKALIM
» BİLİN BAKALIM:)
» HAHAHA BÜLENT ABLAMIZA BAKALIM :)
» Bu resimde 100 fiLm gizLi... BuLun bakaLım.....???????
» siz doğduğunuzda ne kdar kişi ölmüş bakın bakalım