sevdafrm
sevdafrm
sevdafrm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevdafrm

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ANNENİN YÜREK YAKAN SORUSU

YazarMesaj
CanßeLa
Admin
Admin
CanßeLa

Erkek
RUh HaLİn : ANNENİN YÜREK YAKAN SORUSU Kus10
SaRkI tİpiM : RAP
Kişisel İleti : Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Kişi Sayfası
aktiflik:
ANNENİN YÜREK YAKAN SORUSU Left_bar_bleue100/100ANNENİN YÜREK YAKAN SORUSU Empty_bar_bleue  (100/100)

ANNENİN YÜREK YAKAN SORUSU Empty
MesajKonu: ANNENİN YÜREK YAKAN SORUSU   ANNENİN YÜREK YAKAN SORUSU Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 8:30 pm

Kaza yapan otomobilde bulunan annenin 9 aylık bebeği öldü. Bundan habersiz olan anne, yarı baygın halde "Çocuğum nerde ? Onun karnı acıktı. doyurmam lazımdı."dedi Konya'nın Beyşehir İlçesi'nde, Eskişehir'den düğünden dönen ailenin bulunduğu otomobil, karşı yönden gelen kamyonete çarptı. Kazada 9 aylık bebek öldü, 5 kişi yaralandı. Çocuğunun öldüğünden habersiz olan anne, hastanede tedavi altında iken, yarı baygın halde, çocuğunun karnın aç olduğunu belirterek, "Çocuğum nerde ? Onun karnı acıktı. Çocuğumu getirin doyurmam lazımdı."dedi.

Kaza, saat 20.00 sıralarında Beyşehir- Konya Karayolu'nun 18'inci kilometresinde meydana geldi. Fikret Bakır'ın (30) kullandığı 07 ZD 851 plakalı otomobil, iddiaya göre, yağış nedeniyle yolun kaygan olması sonucu virajı alamayarak karşı yönden gelen Ali Karabacakoğlu'nun (59) kullandığı 38 LA 908 plakalı kamyonetle çarptı. Kazada, kamyonet sürücü yara almadan kurtulurken, otomobilde bulunan Fikret Bakır (30), eşi Gamze Bakır (27), ağabeyi Fikri Bakır (37), babası İsmet Bakır (62), annesi Beyaz Bakır (58) ve 9 aylık kızı Deniz Bakır, yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Deniz Bakır, yapılan tüm madahalelere rağmen yaşamını yitirdi. 9 aylık bebeğinin öldüğünden habersiz olan anne Gamze Bakır, tedavi altında iken çocuğunun karnının aç olduğunu belirtmesi dikkat çekti. Yargı baygın halde olan Gamze Bakır, "Çocuğum nerde ? Onun karnı acıktı. Çocuğumu getirin doyurmam lazımdı."dedi. İlk müdahaleleri Beyşehir Devlet Hastanesi'nde yapılan yaralılardan durumları ağır olan Fikret Bakır, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, Beyaz ve Gamze Bakır'da Konya Numune Hastanesi'ne sevk edildi. Bakır ailesinin Eskişehir'de bir yakınlarının düğünden döndüğü öğrenildi. Polis, kazayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
http://sevdafrm.eniyiforum.org

ANNENİN YÜREK YAKAN SORUSU
1 sayfadaki 1 sayfası